bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Produkty

TODIKAMP

TodikampTodikampTodicamp Prague

Na úspěšné spojení petroleje a zelených vlašských ořechů přišel Michail Petrovič Todika, moldavský vědec a kandidát geografických věd. Neměl lékařské vzdělání a pro své okolí byl pouze lidový léčitel. Po dobu dvaceti let léčil lidi svým "zvláštním" preparátem. Historie vytvoření preparátu začíná tím, že čtyřicetiletého vědce silně zachvátila radikulitida. Nedokázal se sehnout - tkaničky u bot mu zavazovali rodinný příslušníci. Jakýkoli otřes během chůze u něho vyvolával bolesti. Strašlivé bolesti a bezmocnost medicíny dovedly Michaila Petroviče tak daleko, že dokonce přemýšlel o sebevraždě, ale jako starý voják se rozhodl, že jestli již má umřít, tak při hledání východiska, a že si slabošsky nevezme život. Měl určité vědomosti z lidového léčitelství a začal uvažovat, co je nejsilnější zdroj fytoncidů. Vzpomněl si na několik příběhů o "hvězdě Jupitera" (tak nazývali vlašský ořech ve starověkém Římě). Tímto způsobem získal "jezdce" - účinný základ léku. Pak bylo třeba nalézt "koně" - rychlý prostředek, který pronikne skrz tkáně organismu. Stal se jím benzín a petrolej. Benzín se ukázal jako nevhodný a pro užívání nebezpečný. Todika jej hned zavrhl, ale u petroleje se zastavil. Extrakt zeleného vlašského ořechu v petroleji - to byl objev, na nějž přišel svými prostými úvahamia tak vznikl TODIKAMP. Todika připravil extrakt a sám jej vyzkoušel. Přiložil zábal k bedrům a jeho bolesti poprvé ustoupily. Situace se opakovala i podruhé, potřetí, podesáté... Bolest odešla a více se nevrátila. Dokud Todika zbavoval nemocí své přátele a kolegy, nevěnovali lékaři tomuto geografovi žádnou pozornost, ale první člověk, jenž se uzdravil z rakoviny, byl důvodem perzekuce tohoto lidového léčitele...

 

TODIKAMP - exkluzivní přípravek, jehož efektivita je prověřena časem.   

 

Tento imunomodulační přírodní přípravek byl poprvé představen před 46 lety M.P.Todikou a za roky úspěšného využívání  získal popularitu po celém světě.

TODIKAMP zcela oprávněně nazývají kouzelným prostředkem prodlužujícím mládí a zbavující mnoha onemocnění.

Dnes unikátní technologii přípravy preparátu vlastní syn objevitele Todikampu – Andrej Michailovič Todika, který ho vyrábí a rozesílá z Moldavie do 58 zemí světa.

TODIKAMP je koncentrovaný extrakt zelených vlašských ořechů mléčné zralosti a zvláštním způsobem čištěný petrolej . Při dodržení správného dávkování je preparát  absolutně  netoxický, bez vedlejších účinků a je charakteristický všestranným působením na organismus. 

Tento imunomodulátor  doporučují známí specialisté –  akademici Malenkov a Aleksejev,  léčitel G. Malachov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takto oceňují efektivitu Todikampu:

·      Opravdový prostředek na omlazení a dlouhověkost bez nemocí

·      Nejlepší antistresový adaptogen

·      Výborný prostředek účinný při léčení zánětlivých procesů různých stupňů závažnosti a lokalizace

·     Velkolepý protiparazitální lék široké působnosti ve zbavení se i od  tak strašného  parazita, jakým je echinokok.

Skvělý prostředek pro obnovu obranných funkcí imunitního systému, počítaje v to i  onkologické pozadí

Netoxičnost TODIKAMPU potvrdily výsledky testů, prováděné v Moskvě v laboratořích toxikologie a sledování vedlejších účinků léčivých  preparátů léčivých rostlin.

Přípravek TODIKAMP rychle proniká přímo do buněk orgánů, přičemž obnovuje jejich membrány. Díky jednotnému vitamínovému komplexu lze působit na buněčné úrovni na volné radikály, navázat je vzájemně na sebe a takovým způsobem zlepšit rychlost toku metabolických procesů.

Soli kobaltu a juglon, které tvoří základ fytolékařství, zamezují šíření nádorových buněk a blokují jejich růst v organizmu. Díky antokyanům je možné spustit mechanizmus destrukce buněk zasažených chorobou.

 

Organický jód  obažený v Todikampu blahodárně působí na štítnou žlázu. Todikamp působí léčivě i na tkáně, orgány a jejich systémy, efektivně odstraňuje bolest, zbavuje otoků při traumatech , je antibakteriální , protinádorový a protizánětlivý.

Výše popsaný mechanismus působení Todikampu v souvislosti s daným vědeckým pozorováním a mnohaletými zkušenostmi  dovolují  doporučit přípravek pro jeho velkou efektivitu pro léčení velké řady nemocí:

·      Nachlazení – ušní zánět, zánět mandlí, záněty vedlejších nosních dutin, akutní respirační virusové infekce,chřipka

·      Gastrointestinální – trhliny konečníku, gastritida, pankreatitida aj

·      Onkologické – Todikamp je použitelný na zhoubné i nezhoubné nádory s jakoukoliv lokalizací metastáz

·      Gynekologické – zánět vaječníků, neplodnost, myomy..

·      Urologické

·      Autoimunitní

·      Kožní

·      Nemoci, úrazy kloubů, kostí

 

TODIKAMP KLASIK (Todicamp Classic ) 

Todikamp není lék, ale je dobře znám ve východní Evropě jako organický prostřdek, který zvyšuje schopnost vašeho imunitního systému bojovat s různými problémy.

Je založen na dvou hlavních složkách: mladém zeleném vlašském ořechu a petroleji, který byl speciální cestou vyčištěn.

Biologické vlastnosti

-     zvyšuje antioxidační ochranu buněk a tkání v těle, což má za následek velkou schopnost ochránit zdravé (nádorem nenapadené) tkáně před toxickými účinky radiace a chemoterapie.

-     obnovuje správnou lymfatickou cirkulaci a snižuje otok způsobený lymfocytózou.

-     má silné protizánětlivé účinky. Zabraňuje krvácení.

-     účinně chrání lidské tělo před chronickým stresem, obnovuje aktivitu imunitního systému pacientů, včetně pacientů s rakovinou.

-     je účinný lék pro potlačení echinococca.

Todikamp užívají tisíce lidí, mezi kterými jsou:

-     ti, kteří vedou aktivní životní styl

-     ti, kteří chtějí ozdravit svůj oraganismus jedinečnou a bezpečnou metodou

-     ti, kteří sní o aktivní dlouhověkosti

-     ti, kterým nepomohly vypořádat se s nemocí jiné lékařské preparáty

-     ti, kdo oceňují kvalitní a přirozené kosmetické přípravky na vlasy a pleť

-     ti, kdo si zvykli dávat přednost všemu nejlepšímu

     

TODIKAMP  KAJEN ( Todicamp Cayene ) 

Todikamp má silné membránostabilizační, protizánětlivé a protinádorové účinky. Kajenský pepř obsahuje alkaloid  kapsaicin, který je schopný způsobit zkázu maligních buněk a snížit velikost nádoru díky působení na mitochondrie – organely, které poskytují buňkám energii.Kromě toho, kapsaicin rozšiřuje cévy, zlepšuje zažívání, normalizuje kyselost žaludečních šťáv, snižuje  intenzitu pocitů bolesti, stimuluje vyplavování endorfinů a enzyme, účastnících se na spalování tuků a urychluje látkovou výměnu těla.

 

TODIKAMP AMPELO (Todicamp Ampelo) 

Ampelo-Todikamp je koncentrovaná tinktura antioxidantů polyfenolu získávaná z červených hroznů v Moldávii. Polyfenoly byly vědci objeveny poměrně nedávno, v roce 1994. Tehdy vědci zjistili (byli schopni dokázat) opravdu úžasný účinek látek obsažených v semenech a slupce hroznů na lidské tělo. Tyto látky po vstupu (proniknutí) do buňky najdou a navážou navzájem volné radikály, což zpomaluje proces stárnutí a tvorbu nádorů. Polyfenoly přispívají k lepšímu oběhu buněk, ovlivňují pružnost vláken elastanu a kolagenu, tím je chrání před poškozením a zároveň prospívají mladistvému vzhledu a kráse. Ampelo-Todikamp zpomaluje oxidaci lipidů v buňkách a tím je možné dosáhnout správné úrovně antioxidantů v těle.

Todikamp Ampelo nám pomáhá udržet si zdraví, mládí a život bez nemoci tím, že: 

- Pomáhá snižovat krevní cholesterol

- Má pozitivní účinek na obnovu a posílení imunitního systému

- Chrání játra, ledviny a krev před různými toxiny

- Jakožto antioxidant, je používán k prevenci proti ischemické srdeční chorobě, infarktu, trombóze a    

  infarktu myokardu

- Má velmi silné antioxidační účinky, podobné, jako se používají pří léčení obětí ozáření, námořníků

 ponorek a k léčbě dalších chronických nemocí

- Zpomaluje proces stárnutí a je doporučen všem lidem nad 40 let

- Ukázal nejlepší výsledky při obnově imunitního systému v porovnání s ostatními imunomodulačními léky

 

Více info na www.TODIKAMP.cz