bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Produkty

Myšlení a stravování je základ

Správná životospráva

1. Změna myšlení

Možná to vypadá na první pohled jednoduše, ale fakt je ten, že změna myšlení patří do té nejtěžší katogorie a je jedno, kterého tématu se změna vlastně týká. Jednoduše řečeno, abychom dokázali změnit myšlení, je potřeba změnit - zvýšit úroveň našeho vědomí. Pokud si více uvědomíme důležitost našeho zdraví, budeme pro naše zdraví schopni také více udělat.

2. Změna jídelníčku

Otázky správné životosprávy jsou v dnešní době pokročilé civilizace stále aktuálnější. Stále více lidí si uvědomuje důležitost životosprávy a její vliv na celkový zdravotní stav člověka.

Ve chvíli, kdy dokážeme nastartovat proces změny myšlení, započne také postupná změna jídelníčku. Čím větší posun v myšlení, tím rychleji budeme schopni měnit jídelníček. Pustíme se do pátrání, jakže to vlastně je s tou zdravou výživou, co vůbec znamená tento pojem, začne skládat naší vlastní skládačku, která nám bude vyhovovat a odpovídat úrovni, kde se budeme nacházet.

bio, zdravá výživa

 

 

MUMIO

 

 

Mumio  ( MUMIJO )

Je slovo řeckého původu a znamená „uchovávající tělo“ nebo „chránící tělo před nemocemi“.

Jako přírodní léčebný prostředek je znám ve východní medicíně více než 3000 let. O jeho účincích se zmínil  Aristoteles i starověký lékař Ibn – Sina . Ten podrobně popsal způsob sběru a použití  ve své knize „Kánon doktorské vědy“.

Mumio -  chcete-li  skalní balzám, horská pryskyřice či slzy skal

Z chemického hlediska je směsí organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků. Mezi nimi je 10 oxidů kovů, sodík, draslík, vápník, hořčík, železo, fosfor atd. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikro komponentů, 6 aminokyselin, řad vitamínů a další biologicky aktivní látky.

Vzhledem k takto unikátnímu složení má Mumio široké léčivé účinky:

-  zvyšuje celkovou odolnost organismu proti znečištěnému živ. prostředí

- urychluje regeneraci tkání, obnovu buněk v poraněných orgánech

- působí detoxikačně, protizánětlivě a bakteriocidně

- působí na uvolňování žluči- stimuluje funkce imunitního systému

- zlepšuje látkovou výměnu organismu

- regenerační prostředek v péči o  pleť a vlasy