bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Produkty

Myšlení a stravování je základ

Správná životospráva

1. Změna myšlení

Možná to vypadá na první pohled jednoduše, ale fakt je ten, že změna myšlení patří do té nejtěžší katogorie a je jedno, kterého tématu se změna vlastně týká. Jednoduše řečeno, abychom dokázali změnit myšlení, je potřeba změnit - zvýšit úroveň našeho vědomí. Pokud si více uvědomíme důležitost našeho zdraví, budeme pro naše zdraví schopni také více udělat.

2. Změna jídelníčku

Otázky správné životosprávy jsou v dnešní době pokročilé civilizace stále aktuálnější. Stále více lidí si uvědomuje důležitost životosprávy a její vliv na celkový zdravotní stav člověka.

Ve chvíli, kdy dokážeme nastartovat proces změny myšlení, započne také postupná změna jídelníčku. Čím větší posun v myšlení, tím rychleji budeme schopni měnit jídelníček. Pustíme se do pátrání, jakže to vlastně je s tou zdravou výživou, co vůbec znamená tento pojem, začne skládat naší vlastní skládačku, která nám bude vyhovovat a odpovídat úrovni, kde se budeme nacházet.

bio, zdravá výživa

 

 

Kurkuma

 

Latinský název pro kurkumu pochází z arabského kurkum, což znamená šafrán, a proto se někdy můžeme setkat i s názvem indický šafrán nebo z čínského jména jianghuang – žlutý zázvor. Další název – tumerik pochází z  latinského terra merita, což znamená zem zasluhující chválu a jeho význam patrně souvisí s velmi ceněnými minerálními pigmenty, které kurkuma obsahuje.

Kurkuma je velmi silný antioxidant. Působí proti volným radikálům, které mohou způsobovat rakovinné bujení. Ty se v těle hromadí s přibývajícím věkem, při vystavování se nezdravému prostředí nebo při nezdravém životním stylu. Kurkuma má vědecky prokázané účinky v boji proti rakovinným nádorům.  To však není zdaleka vše. V současnosti je známo na více než 300 lidských neduhů a nemocí, na něž má konzumace kurkumy příznivý vliv.