bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Produkty

Myšlení a stravování je základ

Správná životospráva

1. Změna myšlení

Možná to vypadá na první pohled jednoduše, ale fakt je ten, že změna myšlení patří do té nejtěžší katogorie a je jedno, kterého tématu se změna vlastně týká. Jednoduše řečeno, abychom dokázali změnit myšlení, je potřeba změnit - zvýšit úroveň našeho vědomí. Pokud si více uvědomíme důležitost našeho zdraví, budeme pro naše zdraví schopni také více udělat.

2. Změna jídelníčku

Otázky správné životosprávy jsou v dnešní době pokročilé civilizace stále aktuálnější. Stále více lidí si uvědomuje důležitost životosprávy a její vliv na celkový zdravotní stav člověka.

Ve chvíli, kdy dokážeme nastartovat proces změny myšlení, započne také postupná změna jídelníčku. Čím větší posun v myšlení, tím rychleji budeme schopni měnit jídelníček. Pustíme se do pátrání, jakže to vlastně je s tou zdravou výživou, co vůbec znamená tento pojem, začne skládat naší vlastní skládačku, která nám bude vyhovovat a odpovídat úrovni, kde se budeme nacházet.

bio, zdravá výživa

 

Jedná se o přesnou koncentraci (24,5%) roztoku Chloritanu Sodného, který je před použitím aktivován přesným množstvím 10%  nebo 50% roztoku kyseliny citronové. Nově lze použít 4% roztok kyseliny chlorovodíkové, která je mnohými lidmi lépe snášena.

 

"MMS smíchaný s odpovídajícím množstvím zvolené kyseliny citronové vytváří plyn, který se jmenuje oxid chloričitý (chlordioxid).

 

Chlordioxid je oxidant. Velmi slabý oxidant. Je to tzv. akceptor elektronů. Chlordioxid, obrazně řečeno, vyrve několik elektronů z obalu bakterie a tím doplní svou vazbu a stane se neutrálním. Bakterie je však zničena. Chlordioxid nemá nic společného s chlorem !!!

MMS - Master Mineral Solution