bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Produkty

Myšlení a stravování je základ

Správná životospráva

1. Změna myšlení

Možná to vypadá na první pohled jednoduše, ale fakt je ten, že změna myšlení patří do té nejtěžší katogorie a je jedno, kterého tématu se změna vlastně týká. Jednoduše řečeno, abychom dokázali změnit myšlení, je potřeba změnit - zvýšit úroveň našeho vědomí. Pokud si více uvědomíme důležitost našeho zdraví, budeme pro naše zdraví schopni také více udělat.

2. Změna jídelníčku

Otázky správné životosprávy jsou v dnešní době pokročilé civilizace stále aktuálnější. Stále více lidí si uvědomuje důležitost životosprávy a její vliv na celkový zdravotní stav člověka.

Ve chvíli, kdy dokážeme nastartovat proces změny myšlení, započne také postupná změna jídelníčku. Čím větší posun v myšlení, tím rychleji budeme schopni měnit jídelníček. Pustíme se do pátrání, jakže to vlastně je s tou zdravou výživou, co vůbec znamená tento pojem, začne skládat naší vlastní skládačku, která nám bude vyhovovat a odpovídat úrovni, kde se budeme nacházet.

bio, zdravá výživa

 

 

Koloidní stříbro

 

Složení:

Koloidní stříbro je suspenze iontů metalického stříbra (Ag+), rozptýlených v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Rozptýlené částice stříbra mají mikro- až nanometrickou velikost.

 

Charakteristika:

Koloidní stříbro atakuje pouze nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganismy (anaerobní) a nenapadá bakterie, které potřebují k životu kyslík (aerobní). Ionty stříbra pronikají do enzymů, životně důležitých pro existenci bezkyslíkatých bakterií, virů a plísní, kde blokují jejich funkce, a patogen záhy umírá. Výhodou takového nepřímého působení je, že se u patogenů nemůže rozvíjet odolnost vůči stříbru, jako je tomu v případě antibiotik.

 

Indikace:

Koloidní stříbro se podává orálně, místně, vaginálně, análně, k výplachům hrdla, jako oční nebo ušní kapky. Lze jej bezpečně používat v odpařovačích nebo zvlhčovačích vzduchu při infekci dýchacích cest. Může být aplikováno s použitím rozprašovače nebo jej lze inhalovat pomocí inhalátoru. Zevní použití koloidního stříbra na poranění, škrábance, štípance od hmyzu, či kapání do nosu je zcela bezbolestné. Při kapání do očí může u některých jedinců vyvolat z počátku pálivý až štiplavý pocit, který záhy odezní.

 

Kontraindikace:

Koloidní stříbro se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické stříbro. Před prvním užitím koloidního stříbra si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, pro zjištění alergie na stříbro, a teprve po cca. 1 hodině bez reakce, jej můžete užít i vnitřně. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.

 

Nežádoucí účinky:

Ve výjimečných případech se může objevit Herxheimerova reakce (náhlé zhoršení příznaků po podání antibiotik). V jejím průběhu se mohou objevit krátkodobé potíže jako: únavu, pocity slabosti, lehký průjem a zdánlivé zhoršení zdravotního stavu. V takovém případě je vhodné snížit dávku na polovinu.

Maximální netoxická denní dávka činí 325 mikrogramů koloidního stříbra na 72 kg hmotnosti. V 5 ml koloidního stříbra (koncentrace 10 ppm) je obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžeme tedy bezpečně užívat 30 ml denně, jestliže je naše hmotnost alespoň 72 kg. Velikost přiměřené denní dávky je individuální s ohledem na aktuální zdravotní stav, používání jiných minerálních preparátů, např. koloidních minerálů, individuální snášenlivost a dalších faktorů.

 

Doplňková informace:

Výsledné kvalitní koloidní stříbro do koncentrace 10 ppm si drží transparentní (čirou) barvu. Výjimkou jsou silnější koncentrace nad 15 ppm, které mohou časem aglomerovat (dochází ke shlukování částic), což se projeví mírným zabarvením koloidu, avšak toto není na závadu.

 

Výrobce:

 

Petr Gargulák, Ladislava Váchy 515, 760 01 Zlín, Česká republika, IČ: 72476427, DIČ: CZ7607164114

 

Tel.: +420 733 659 567, info@agh2o.cz,

www.agh2o.cz, www.facebook.com/agh2o.cz