bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

HERXHEIMEROVA REAKCE

 

Herxheimerova reakce, k níž dochází v důsledku uvolňování toxinů při hubení bakterií a virů, se může projevit dočasným zhoršením současných symptomů. Může dojít i k přechodnému návratu předchozích symptomů nebo se objeví symptomy nové. Obvykle jsou pouze nepříjemné, ale občas mohou být i vysilující a vážné. Může se objevit únava, svalová slabost, vyrážky, bolesti hlavy, citlivost na světlo, bolesti kdekoliv, znecitlivění, pocit na zvracení, průjem, zácpa, zvonění v uších, bolesti zubů, teplota, zimnice, chřipkové stavy, kašel, podrážděnost, deprese, poruchy spánku a „mozková mlha“. Je třeba si uvědomit, že to všechno je součást procesu. Není to na škodu, naopak: je to signál, že tělo úspěšně bojuje. Vznikne-li Herxheimerova reakce, terapie by se neměla přerušovat anebo dokonce ukončit. V případech, kdy lze dopředu počítat s projevem Herxheimerovi reakce, je rozumné zahájit terapii nízkými dávkami, abychom účinky rekce co možná nejvíce minimalizovali – abychom tělu poskytli dostatečný prostor pro likvidaci uvolňujících se toxinů do organismu.

Dr. Clarková doporučuje brát "stravu pro bílé krvinky". Ty totiž k boji s parazity nezbytně potřebují vit. C, selen a germanium (obojí obsahují ořechy), tedy prvky, z nichž vyrábějí "zbraně", jimiž zabíjejí své oběti. Pokud nejsou dostatečně vybaveny, virus třeba pohltí, ale po nějaké době ho opět musí buď vypustit, anebo jsou spolu s ním sežrány speciálními obřími krvinkami, které nad tím vším mají dozor... nicméně je jich asi jako policajtů na 100k obyvatel... Bílé krvinky ovšem nejen hubí vetřelce, ale současně se starají o detoxikaci organizmu "sběrem trosek" a jejich dopravou k vylučovacím orgánům - játra, ledviny. Bez vitamínu C jsou ovšem bez síly a nemohou dělat svou práci pořádně. Tady se nám to ovšem trochu hádá, protože vit. C účinky MMS deaktivuje.

Jim Humble zde doporučuje napřed důkladnou očistu ústní dutiny pomocí aktivovaného MMS (MMS se přitom nepolyká), provázenou braním velkých dávek vitamínu C. Přidal bych určitě i ty ořechy.  Chtěl bych dodat, že vitamín C lze bez problémů užívat 2 hodiny po

poslední denní dávce MMS.

Nejlépe práškový, zamíchaný v rajčatovém salátu, pak se perfektně

vstřebá a maximálně využije  vitamín C v těle. Doporučuji velké dávky i 2000 jednotek naráz. MMS nikdy nežívejte zároven s vitamínem C. TEN TOTIŽ ÚČINKY MMS VYRUŠÍ POKUD BYSTE JEJ BRALI DOHROMADY.