bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Jak se zbavit brýlí - Mirzakarim Norbekov

Mirzakarim S. Norbekov je doktor psychologie, doktor pedagogiky, doktor filosofie v medicíně, profesor, člen a člen – korespondent řady ruských a zahraničních akademií, autor mnoha patentovaných vědeckých vynálezů a objevů. Má vskutku široký kruh zájmů. Mnohé přivádí k údivu skutečnost, že se tolik schopností slučuje v jedné osobě: výtvarník, skladatel, spisovatel, režisér, umělec, sportovec, … A hlavně je autor této knihy odborník na "súfijskou" praktickou medicínu, která je jedna z nejstarších na světě.

 

Vážení čtenáři!

Držíte ve svých rukou knihu, která byla napsána pro vás s cílem pomoci vám zlepšit zrak, probudit ve vašem nitru skryté schopnosti a realizovat se jako Osobnost. Je to metoda zrychleného učení, jejíž genialita je v tom, že je napsaná pro lenochy.

Což znamená, že je určena právě vám!

Pokud se vás to jen trochu dotklo, je to neklamný důkaz toho, že se sami považujete za výše popsaného lenocha. Každý člověk na sebe vztahuje jen to, co má sám uvnitř.

Buďte však připraveni na to, že již od prvních stránek vás bude kniha šokovat a bude ve vás vyvolávat množství negativních emocí: nespokojenost, nepřátelství, hněv, uraženost a agresi proti autorovi.

Jsem připraven vzít vše na sebe. Dokonce víc než to, pokud tomu tak totiž skutečně bude, považuji svou úlohu za splněnou.

Takže když se setkáváte se sprostými slovy a silnými výrazy (už se stalo!), neskutečnými nebo šokujícími věcmi, vězte, že je to naschvál!

Ano, ano, záměrně kašlu na etiku a pojmenovávám věci jejich pravými jmény!

Technika zrychleného učení využívá právě takovéto mechanizmy.

Je dokázáno, že při slabém stresu se schopnost vstřebávat informace tisícinásobně zvětšuje! To znamená, že každý se dá na krátký okamžik učinit geniálním člověkem s neuvěřitelnou pamětí. A na celém světě nenajdete jediného génia, který by se s vámi mohl rovnat!

Nelekejte se, moc sprostý nebudu, a neberte to samozřejmě doslova. Jen Vám po pravdě řeknu, kdo vlastně jste, když tolik let taháte na svých zádech nevyřešené problémy!

A pokud se přestanete obelhávat a s rukou na srdci, odhodiv všechny ambice a uraženost se na sebe podíváte s odstupem, pak jistě pochopíte, že máte nad čím pracovat.

Většina lidí je emocionálně uzavřených. Chodí stále jen do práce, z práce. Jsou jako natahovací panenky. Všechny prožitky jsou skryty hluboko uvnitř. Pokud nějaká emoce pronikne na povrch je to obvykle agrese.

Mým úkolem je vytáhnout z vás to zlo, ukryté hluboko uvnitř a sžírající vás zevnitř. Žijete s tímto vředem uvnitř vaší duše, přitom je potřeba jej protrhnout, aby hnis mohl vytéci napovrch.

Existuje jednoduchý vzorec: POVAHA A OSUD SE ROVNAJÍ NEMOCI. Je to časem v praxi i na vlastní kůži prověřený fakt. Pokud chcete změnit svůj život k lepšímu, musíte změnit svou povahu. Ukecáváním ničeho nedosáhnete.

Je potřeba se očistit!

Vědomě vymyšlený přístup vyvolávající emoce, je chirurgický nástroj této knihy.

Nejvíc ze všeho si nepřeji, abyste zůstali po přečtení této knihy stejně neteční a k tomu ke všemu v těch samých brýlích – v těch, co máte nyní.

Pokuste se prosím odpovědět, za jakou dobu se dá naučit cizí jazyk? Za rok? Za dva? Nebo dokonce více?

Odpovídám! S pomocí vašich skrytých schopností se za měsíc naučíte i řeč tučňáků! Otázkou zůstává, jak tyto schopnosti rozpoznat a rozvinout?

Právě tím se budeme spolu zabývat.

Tato učebnice je napsána tak, aby čtenář mohl co nejsnáze a navždy zapamatovat a držet pod kontrolou všechny klíčové momenty systému, aby správně a ku svému prospěchu využíval potřebnou informaci a dobře si jí zapamatoval.

Můj učitel mi často říkával, neotravuj mě tím, že opakuješ cizí myšlenky. V Evropě je zvykem mluvit zpoza zad velikých mudrců, nebo-li citovat je. Na Východě je to považováno za špatný zvyk, neboť informace pocházející od mudrce prošla přes řečníkův rozum a tudíž je považována za informaci z druhé ruky. Každé jídlo jež prošlo trávícím traktem má tendenci měnit se.

Proto, jsou v této knize popsány výlučně osobní zkušenosti (sám jsem prošel cestu od kňučícího invalidy po akademika) a úspěchy mých pacientů – posluchačů!

Musím říci že nevěřím ve vaší nevyléčitelnost! NE-VĚ-ŘÍM!

Hluboko ve vás se skrývá obrovský diamant. Teď už je jen potřeba jej najít, opracovat a vystavit tak, aby se mohl naplno projevit ve vší své kráse. Pak se mohou projevit Vaše skryté tvůrčí schopnosti. Schopnosti snít a realizovat plány, budete se moci na vše dívat jinýma očima, otevřou se vám v životě zcela nové horizonty.

Jsem připraven vám na této cestě sloužit! Chodící zvládne cestu!

Život není až tak ošklivá a složitá věc, je prostě takový, jaký je!

 

S upřímnou úctou a ze všeho srdce, Mirzakarim Norbekov

Naléhavá prosba pro lidi

s osekaným smyslem pro humor,

vykastrovaným optimismem,

hypertrofovanou urážlivostí,

prostudovavšími vědu jak být lživým, tedy etiku,

pro ty, jež vědí, že všichni lidi jsou svině,

pro ty, které vyhodili z práce nebo které se vyhodit chystají,

pro ty, kdo stárnou nebo myslí na stáří,

pro ty, jež jsou rozvedeni nebo se k rozvodu chystají,

pro ty, kteří naprosto strádají,

taktéž pro ty, kdo, trpí meteorismem, chytrákům

a zvláště pro brýlatce,

kteří na nose tahají moderní instalaci na oči,

tuto knihu

brát do ruky,

číst

a zvláště s ní pracovat

nedoporučuji!

 

A i když všechny tyto problémy v knize řešíme, není to nic pro vás!