bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Kterou cestou se vydáte ?

Zajímavé články:

 

Pojďme o sebe  lépe pečovat.

Vyplatí se nám to.

Strávíme méně hodin čekáním u lékaře i nakupováním pilulek :-)

Každý máme možnost volby.

 

"Kdybych žil ještě jednou, dopustil bych se stejných hloupostí a chyb, ale snažil bych se je udělat dřív."

 

Bertrand Russell (1872-1970)

enjoy lifebe freeúsměv, radost, láska, porozumnění

Příběh tohoto unikátního preparátu se začal psát před více jak 45 lety. Todikamp objevil ruský vědec, kandidát geografických věd a lidový léčitel Michail Petrovič Todika, který se pomocí Todikampu  uzdravil nejdříve sám z mnoha vážných nemocí a pak v průběhu následujících zhruba 20 let uzdravoval lidi, kteří jeho pomoc vyhledali nebo kterým klasická medicína pomoci nedokázala. Po téměř 20 letech perzekucí byly konečně uznány léčivé schopnosti Todikampu.

Varování a důležité upozornění pro čtenáře:

Informace uvedené na těchto stránkách mají sloužit pouze ke vzdělávacím účelům. Jakékoli Vaše rozhodnutí tyto informace číst a uplatňovat ve svém životě je pouze Vaší osobní volbou, učiněnou na Vaši vlastní zodpovědnost. 

Pouze za pět dní tréninku se může zraková ostrost starších dospělých vyrovnat té, kterou měli ve dvaceti letech, podle překvapivé studie vedené výzkumníky z Kalifornské univerzity Riverside a Brownově univerzitě a publikované v časopisu Psychological Science. Cílený zrakový tréninkový režim zlepšuje citlivost starších osob na kontrast a jejich schopnost vidět věci zblízka. 

Ještě před čtyřmi lety jsem byla naprostá cukrová zrůda, tedy totální závislák.Vždy jsem byla na sladké a mým nejoblíbenějším jídlem v dětství byly sendviče posypané cukrářským zdobením a pak výtvor, který jsme se setrami nazývaly čokoládový bordel.

Čokoládový bordel byl úplně úžasný a lepil přesně tak, jak byste podle jeho názvu očekávali. Vždycky jsme vyplenily celou kuchyni a vyndaly ze spíže všechny sladkosti, které jsme naházely do jedné mísy - většinou to byla směs sestávající z mléčné čokolády, masrhmallows, gumových medvíků, karamelu, zlatého sirupu a rýžových lupínků - to celé jsme hodily na pánev a zahřívaly tak dlouho, dokud se to nerozpustilo a nevytvořilo lepkavou mňamkózní čokoládovou hmotu. Všechny tři jsme se potom posadily kolem mísy se lžící v ruce a spořádaly celou várku na posezení ! Moje slabost pro cukr nadále rostla a vrcholu dosáhla na vysoké v prváku, kde jsme se s přáteli živili v podstatě sušenkovou zmrzlinou, tunami čokolády a spoustou kyselých žížalek. Bývali jsme naprosto závislí na přeslazených spotřebních potravinách a zdravá výživa u nás byla až na posledním místě.

 

NEITRONIK - ochrana před elektromagnetckým zářením (radiací) z elektronických přístrojů. Nálepka NEITRONIK MG003 je určena pro mobilní telefony. Na obrázku je vidět NEITRONIK aplikovaný  na iPhone 7 Plus. Nano částice krystalu uspořádaných do specálního tvaru (antén) mají schopnost pohlcovat pro člověka škodlivé záření a neutralizovat ho...

  • radost a láska, moudrost srdce
  • dr. walker zeleninové šťávy
  • zdravá výživa
  • česnek a paraziti
  • kráčet po správné cestě
  • s láskou na bezpilulce