bezpilulky.cz © 2015 Privacy Policy  

Přiblížíme Vám moc, sílu a bezohlednost potravinářského a farmaceutického průmyslu. Staňme se více uvědomělými, abychom dokázali rozeznat lži od pravd, abychom se přestali řídit příkazy systému, který je v rukou mocných ...

Náš cíl

Štítky

 

Všude přítomný hliník

 

Aluminium (hliník) v antacidech, stravě, vodě a vakcínách podmiňuje vznik Alzheimerovy nemoci.

 

Moje babička. Ester, zemřela na Alzheimerovu nemoc, a v posledních dvanácti letech už nepoznávala nikoho z nejbližší rodiny, včetně manžela, dětí nebo vnoučat. Ke konci života se stala násilnickou a v podstatě sebe samu vyhladověla k smrti. V nemocnici, na oddělení dlouhodobé péče ( LDN ), se pokoušeli o zmírnění a nápravu, ale bylo již příliš pozdě.

 

Otec vzpomíná, že denně užívala antacida, na podporu trávení ( konkrétně Tums), s tak vysokým obsahem aluminia, že je lehce uvěřitelné, že právě toto byla hlavní příčina vzniku onemocnění – které jí pomalu a bídně  zabíjelo, bez jejího vědomí.

 

Dnes to již víme! Tak co s tím uděláme? Víme, že aluminium je obsaženo v očkovacích látkách a rovněž ve vakcínách proti chřipce. S největší pravděpodobností je v USA i ve vodě z kohoutku. Nachází se v potravinách dovážených z Číny, dokonce i ve schválených biopotravinách přivezených z této oblasti. Kolik aluminia denně přijmete, věnujete tomu pozornost ?

 

Toxiny těžkých kovů mohou znamenat váš konec, pokud si nedáte pozor.

 

Vzhledem k tomu,  že ti, kteří již nevědí kým jsou, či nepoznávají svoje milované, nám o tom už nedokážou nic říct, bývá toto onemocnění podceňované. Ale věděli jste, že se dá tomuto onemocnění předejít a dokonce ho zvrátit? Pochybuji, že ano. Tak to pojďme ihned změnit.

 

Odborníci na výživu hovoří o epifýze, melatoninu a organické síře

 

Drobná žláza uprostřed mozku, nazývaná epifýza, se může zdát bezvýznamná, avšak výzkumy zjistily její zásadní vliv na fyzické, psychické a mnozí věří, že i duševní zdraví.

 

„Skrze špatnou stravu, vystavování se toxínům, stresu a modernímu  životnímu stylu, epifýza tvrdne, kalcifikuje  a ztrácí svoji funkci. Pro její opětovné obnovení je nutná detoxikace využívající dietu, bylinky, sluneční světlo a čistou vodu“.

 

Musíte odstranit toxické těžké kovy z vaší stravy, vody a přípravcích vaší osobní péče.

 

Klíčové informace o odstaňování těžkých kovů: NaturalNews.com

 

Užíváte beta – blokátory? Dejte si pozor. Může u vás dojít k potlačení produkce melatoninu!

 

NaturalNewsRadar.WordPress.com

 

Nechte si vyšetřit moč a vlasy! Před zahájením terapie otravy těžkými kovy je nutné stanovit míru postižení tkání.Mike Adams, zdravotní kontrolor („Health Ranger“)napsal: mnohé kovy rychle přecházejí krví do tkání, kde se ukládají a mohou způsobit vážné dlouhotrvající zdravotní problémy“.

 

„Železo ukládané do srdeční tkáně, se podílí na vzniku srdečních onemocnění. Aluminium v mozku může způsobit vznik Alzheimerovy nemoci nebo klinického šílenství.Přítomnost rtuti v mozku zase poruchy autistického spektra.Olovo v kostech může narušit produkci erytrocytů (červených krvinek ) a dokonce i leukocytů (bílých krvinek ).

 

Michael Allen“Mike“ Adams sám sebe označil za „Health Ranger“.

 

Aluminium v pediatrii ( dětském lékařství )

 

Hliníkové potravinářské barvivo, často používané v obalech tekutých přípravků pro děti, obsahuje nebezpečné množství hliníku a škodlivých syntetických petrochemikálií.Tyto „petrochemikálie“ jsou karcinogenní látky, které mohou obsahovat petrolej, nemrznoucí látky či amoniak a způsobují mnohé nežádoucí reakce. Otrava aluminiem může vést k poškozením centrální nervové soustavy (CNS), jakými jsou například poruchy paměti,autismus, epilepsie, mentální retardace, demence. Výzkumy dokazují, že již při plazmatické koncentraci 4ppm (4mg/kg) způsobuje srážení  krve (hemokoagulaci). To je to, co způsobuje Alzheimerovu nemoc! Příjem aluminia je však též spojen s rozvojem onemocnění kostí, včetně stresových zlomenin.

 

Kolik o tom víte  a kolik toho víte o obsahu těžkých kovů ve vašem jídle, nápojích, kosmetice, vakcínách a léčivech? Raději na to přijďte dříve, než zapomenete kdo či kde jste!

 

Získejte zdraví a zdraví zůstaňte.Sledujte Natural News novinky každý den a necpěte se už karcinogeny.

 

Vyzkoušejte program: „Monsanto Detox“ a uvidíte, jak se vaše zdraví zázračně vyléčí.

 

Přeloženo z NaturalNews.com

 

Zdroje:

 

https://donteatcancer.wordpress.com

http://www.naturalnews.com

http://www.healthtalkhawaii.com

https://melacinn.wordpress.com

http://www.naturalnews.com

http://www.koehlerbooks.com

https://naturalnewsradar.wordpress.com

http://melacinn.com

http://themindunleashed.org